XII Zuchowy Turniej Piłki Nożnej

Home / Uncategorized / XII Zuchowy Turniej Piłki Nożnej

XII Zuchowy Turniej Piłki Nożnej

Jak co roku zapraszamy reprezentacje gromad zuchowych wszystkich organizacji harcerskich,  a także drużyny „cywilne” z klas I-IV, do udziału w Zuchowym Turnieju Piłki Nożnej. Zawody odbędą się w sobotę, 11 marca 2017 (dla upamiętnienia 39. rocznicy śmierci Aleksandra Kamińskiego) w godzinach 10.00–14.00, w sali gimnastycznej Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Rozbrat 26.

Proponujemy system pucharowy, reprezentacje liczące 6 osób, mecze trwające 2 razy po 10 minut z przerwą 5 minut. Mamy nadzieję, że zadbacie o jednolite stroje. Ze swej strony zapewniamy puchar dla zwycięzców, medale i nagrody dla najlepszych, a także drobne upominki dla wszystkich uczestników. Mecze sędziować będą członkowie reprezentacji piłkarskiej SH.

Pierwszą godzinę przeznaczymy na rozgrzewkę i zaprezentowanie przez chętnych swoich umiejętności w celu zaliczenia niektórych wymagań sprawności indywidualnej „Piłkarza”. Usłyszycie także gawędę o twórcy metodyki zuchowej, autorze „Kamieni na szaniec” – hm. Aleksandrze Kamińskim. Mamy nadzieję, że wystartujecie w rozgrywkach. Koniecznie przynieście obuwie na zmianę!

Prosimy, potwierdźcie swój udział do dnia 6 marca 2017 telefonicznie lub e-mail.  Liczymy na Was!
W imieniu organizatorów
Anka Mieczyńska-Jerominek
tel. 608 30 74 78, e-mail:  [email protected]

Recent Posts

Leave a Comment

1 × 1 =

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search